درباره ما

درباره ما

 

We Change Ever-Repeated Wear Story

 

 

شرکت اصفهان مالیبل از سال 1363 با هدف ریخته گری و ساخت انواع قطعات در منطقه صنعتی اشترجان تاسیس شده و در سالیان گذشته با تکیه بر دانش و همت متخصصان مجرب و امکانات فراهم شده، قطعات مورد نیاز صنایع مختلف را تامین نموده است . از سال  1379 با هدف ارتقای کیفیت محصولات، سیستم مدیریت کیفیت  ایزو9001  دراین شرکت استقرار یافته و تاکنون در حال ویرایش و تکامل بوده است . کلیه محصولات بر اساس استانداردهای معتبر جهانی از جمله ASTM،ِDIN ،ISO و غیره تولید شده و با گارانتی و تضمین های لازم تحویل می گردند . 

با توجه به نیاز صنعت نفت و گاز کشور از سال 1372 با مشارکت شرکت گسترش شیرسازی و انتقال تکنولوژی از شرکت Energonig vest تولید شیرهای فولادی برای اولین بار در ایران توسط اصفهان مالیبل آغاز شد.

  این شرکت به منظور کاهش وابستگی صنایع استراتژیک کشور به قطعاتی با تکنولوژی بالای ساخت همواره در حال تحقیق و توسعه بوده است. از جمله دستاورد های این تلاش پیوسته، تولید چدن های پرسیلیسیم مقاوم به خوردگی بر اساس استاندارد ASTM A518 ،ریخته گری آلیاژهای نیکل، ریخته گری فولاد های بینیتی و مارتنزیتی، تولید فولاد های زنگ نزن کم کربن، تهیه نرم افزار طراحی ریخته گری و تولید بسیاری از قطعات یدکی صنایع مختلف برای اولین بار در ایران می باشد. 

  در سالهای اخیر با توجه به نیاز صنایع معدنی به قطعات مقاوم به سایش و ضربه، مطالعات و تحقیقات وسیعی جهت به روز رسانی فن آوری تولید و ایجاد نوآوری در محصولات بخش معدن انجام شده که نتیجه آن تولید فولاد مقاوم به سایش و ضربه  EMC50 و کامپوزیت های سرامیکی پایه فولادی (MMC) و همچنین ارتقا سختی و طول عمر قطعات از جنسچدن های پر کرم و نایهارد می باشد

  ایجاد ارزش برای مشتریان از طریق افزایش کارایی و +دوام قطعات و در نهایت کاهش هزینه توقفات و قطعات مصرفی، هدف اصلی شرکت می باشد. در این راستا متخصصان اصفهان مالیبل  آماده  مشاوره و ارایه پیشنهاد می باشند.

 

 

 

EMC

Durable+

Casting Your Dreams